Takımımızla Tanışın

Küresel Dil ailesi olarak biz öğretirken eğlenmeyi seviyoruz. Tam öğrenmenin keyifli ve mutlu bir ortamda gerçekleşeceğine inanıyoruz

Gülşah KARABUL
Öğrenci ve Ebeveyn Koçu
Lise öğrenimimi Altaş Kolejinde Türkçe-Matematik alanında tamamladım. Daha sonra Ankara Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun oldum. Formasyon eğitimimi Gazi Üniversitesinden aldım. Şuanda Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji Bölümü okumaktayım.Tüm bu eğitimlerin sonrasında özel bir kurumdan Öğrenci- Ebeveyn Koçluğu ve Yaşam Koçluğu sertifikaları aldım.
Profesyonel olarak öğrenci koçluğu hizmeti veriyorum.
Emre KILINÇ
Öğretmen
11 Eylül 1985 Adana doğumluyum. Lisansımı Bolu AİBÜ’de tamamladım.2008 yılında mezun oldum. 2009-2014 tarihleri arasında Güney Afrika’da
bulundum. 2009-2010 yıllarında İngilizce eğitimi aldım. 2010 ve 2014 yılları arasında tercümanlık yaptım. 2014 ve 2017 yıllarında Kayseri’de özel eğitim
kurumlarında İngilizce Öğretmenliği yaptım.Şuanda Küresel Dil’de çalışmalarıma devam ediyorum
Berfu AYDIN
Öğretmen
Lise eğitimimi Sabancı Anadolu Teknik Lisesi’nde 2010 yılında tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği okumaya başladım. Gelecek planlarıma ve kişisel becerilerime daha uygun bir alanda ilerlemek adına 2012 yılında radikal bir kararla tekrar üniversite sınavına girdim ve lisans eğitimimi Atılım Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamladım. Aynı zamanda Mütercim Tercümanlık bölümünden de dersler alarak kendimi İngiliz Dili alanında teknik anlamda da geliştirdim ve bölüm birincisi olarak mezun oldum. Amerika ve çeşitli Avrupa ülkelerine gerek eğitim gerek turizm amaçlı gittim. Yabancı dil öğrenmeyi ve öğretmeyi kendime hayat felsefesi edinerek çıktığım bu yolda 3 yıldır Küresel Dil’de çalışmaktayım.
Büşra ÇAKIR
Öğretmen
25 Kasım 1994 Ankara doğumluyum. Hacettepe üniversitesinde lisans eğitimimi tamamladım. 2015 yılında Sırbistan’da Sosyal Sorumluluk Projesinde yer aldım. 2016-2017 öğretim yılını erasmus programı ile Makedonya’da geçirdim. Küresel Dil’de İngilizce Öğretmeni olarak çalışmaya devam ediyorum.
Nusret Demirkaya
Öğretmen
21 Temmuz 1993 senesinde Rusya’da doğdum. 18 yaşına kadar yurtdışında yaşadım ve doğu Avrupa’daki birçok ülkede bulundum. Bildiğim diller Bulgarca, İngilizce ve Türkçe. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Eylül 2016 tarihinden beri Küresel Dil’de çalışmaktayım. Aslen Aydınlıyım.
>Top
Eğitim Materyallerine 7/24 Sınırsız Erişim Eğitim materyallerimiz, internet üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz zengin dijital içeriklerden oluşur. İstediğiniz her zaman giriş yapabilir, konularınızı istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Instagram

Instagram has returned invalid data.